Ponuka aktivít záujmového vzdelávania na Obchodnej akadémii v Prievidzi

pre školský rok 2005/2006

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, 971 29 Prievidza aj v školskom roku 2005/2006 ponúka v oblasti záujmového vzdelávania pre našich žiakov (ale aj pre žiakov iných škôl) rôzne krúžky, kluby, projekty podľa možností školy a záujmu žiakov.

Názov záujmovej aktivity

obsluha, stolovanie a stravovanie

Ing. Halenár

*

cesta k auditu – účtovníctvo v praxi

Ing. Micková

Stredoškolská odborná činnosť

Ing. Murárová

*

(Zmeny vyhradené...)                                                                                                        * Termíny sa dohodnú neskôr

Aj tento rok je možné na tieto aktivity čerpať štátne finančné prostriedky prostredníctvom vzdelávacích poukazov. Každý žiak má nárok na jeden vzdelávací poukaz a môže sa prihlásiť a  poukázať ho na konkrétnu aktivitu, ktorej sa chce v danom školskom roku pravidelne venovať, čo zaznačí na zadnej strane vzdelávacieho poukazu a odovzdá tried. učiteľovi podľa možností najneskôr do 28. septembra 2005. Poukaz odovzdaný po tomto termíne je neplatný.

Vzdelávací poukaz podpisuje žiak, ak je neplnoletý, vyžaduje sa podpis jeho zákonného zástupcu.

Podmienkou na to, aby bolo možné aktivity realizovať (s približne 15 žiakmi) a za vzdelávacie poukazy čerpať osobitný štátny príspevok, je zabezpečiť po dohode so žiakmi organizáciu a časový rozvrh týchto aktivít v rozsahu minimálne 60 hodín za školský rok – pritom nemusia mať každý týždeň rovnaký počet hodín a vítané sú aj prázdninové či víkendové aktivity.