Projekty Európskeho sociálneho fondu
na Obchodnej akadémii v Prievidzi

Stránky projektu SOP ĽZ 3.1

Stránky projektu SOP ĽZ 3.2

Európsky sociálny fond Obchodná akadémia v Prievidzi dňa 20. septembra 2006 začala realizáciu projektu Rozvoj kľúčových kompetencií žiakov a reforma odborného vzdelávania v Obchodnej akadémii v Prievidzi na základe Zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. SORO/212/2005 s Ministerstvom školstva Slovenskej republiky.

Financovanie realizácie schváleného projektu je zabezpečené poskytnutím nenávratného finančného príspevku v zmysle: Sektorového operačného programu Ľudské zdroje, priority č. 3 - Zvýšenie kvalifikácie a adaptability zamestnancov a osôb vstupujúcich na trh práce, opatrenie č. 3.1 - Prispôsobenie odbornej prípravy a vzdelávania požiadavkám spoločnosti založenej na vedomostiach.
PROJEKT JE SPOLUFINANCOVANÝ EURÓPSKOU ÚNIOU.  Európsky sociálny fond
Európsky sociálny fond pomáha rozvíjať zamestnanosť podporovaním zamestnateľnosti, obchodného ducha, rovnakých príležitostí a investovaním do ľudských zdrojov.   Obchodná akadémia v Prievidzi dňa 25. septembra 2006 začala realizáciu projektu Zvýšenie kvalifikácie a adaptability pedagogických zamestnancov Obchodnej akadémie v Prievidzi na základe Zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. SORO/215/2005 s Ministerstvom školstva.

Cieľom tohto projektu je: Zlepšiť kvalifikáciu a adaptabilitu zamestnancov Obchodnej akadémie v Prievidzi zvýšením rozsahu, kvality a prístupnosti aktivít celoživotného vzdelávania
Špecifické ciele:
  • Posilniť adaptabilitu a kvalifikovanosť učiteľov OA v PD zvýšením počtu a stimuláciou dopytu po aktivitách celoživotného vzdelávania
  • Zvýšiť kvalitu ďalšieho vzdelávania stimulovaním monitorovacích, hodnotiacich aktivít a sprístupnením možnosti akreditácie IKT zručností

• Financovanie realizácie schváleného projektu Obchodnej akadémie v Prievidzi je zabezpečené poskytnutím nenávratného finančného príspevku v zmysle: Sektorového operačného programu Ľudské zdroje, priority č. 3 - Zvýšenie kvalifikačného potenciálu a adaptability zamestnancov a osôb vstupujúcich na trh práce, opatrenia č. 3.2 - Zvýšenie rozsahu, zlepšenie a širšie poskytovanie ďalšieho vzdelávania s cieľom zlepšiť kvalifikáciu a adaptabilitu zamestnancov.
    PROJEKT JE SPOLUFINANCOVANÝ EURÓPSKOU ÚNIOU.  Európsky sociálny fond